«Тільки коли ми сильні, коли ми єдині – ми зможемо досягнути своєї мети», – Цагареішвілі про зустріч депутатів Київщини

Координація та взаємодія депутатів усіх рівнів, визначення пріоритетних проблем в громадах та пошук шляхів їх вирішення, роль депутатів у розбудові партійних осередків, – такими були основні теми, які обговорювалися на нараді керівників фракцій «Європейської Солідарності» у радах усіх рівнів Київської області.

Про це повідомляє прес-служба Київської територіальної організації партії.

У нараді взяли участь близько 50 голів фракцій.

«Європейська Солідарність» на місцевих виборах отримала представництво у всіх радах Київщини. У 55 радах у нас є партійні фракції. На вибори ми йшли з конкретними планами та ідеями. І щоб втілити їх у життя має бути взаємодія та комунікація між депутатами усіх рівнів», – вважає голова Київської обласної організації партії Георгій Цагареішвілі.

За його словами, такі зустрічі допомагають краще розуміти проблематику на місцях, дають можливість розробляти спільні кроки та вибудовувати стратегію.

«Вирішення величезної кількості проблем області можливе винятково в співпраці рад різного рівня. Тому такі зустрічі надзвичайно важливі. Вони допомагають розуміти, чим насправді живуть місцеві громади, з якими проблемами зустрічаються наші депутати в своїй роботі. Вони також допомагають вибудовувати спільну командну роботу, спільну стратегію та визначити пріоритети», – додав Цагареішвілі.

Політик розповів, що на зустрічі також йшла мова про партійну діяльність та роль депутатів в розбудові партійних структур та осередків, фракційну дисципліну та підготовку до нового політичного сезону.

«Всі ми члени однієї потужної команди, мета якої – розбудова кожної громади, розбудова Київщини і всієї країни. І тільки коли ми сильні, коли ми єдині – ми зможемо досягнути своєї мети», – заявив Цагареішвілі.

Фото прес-служби Київської територіальної організації партії