Будівництво амбулаторії, стадіону та нових садочків для Бучанської громади, – Рибальченко про рішення міськради

Будівництво нових садочків, амбулаторії, стадіону, капітальний ремонт вуличного освітлення, покращення якості води, інвентаризація зелених насаджень, – такі важливі бюджетні рішення для розвитку Бучі та сіл прийняті депутатами на сесії Бучанської міської ради.

Про це повідомив голова “Європейської Солідарності” Бучанської ОТГ Юрій Рибальченко на сторінці у “Фейсбук” Європейська Солідарність Бучанської ОТГ, який разом із колегами по фракції взяв участь у сесії міськради.

За словами депутата міськради від “ЄС”, надзвичайно важливим на сесії було обговорення роботи КП «Ірпіньводоканал» у місті Буча та селах Бучанської ОТГ. Заступник керівника підприємства Михайло Печенєвський повідомив, що підприємство готується побудувати нові станції очищення води по вул. Л. Українки у Ворзелі та по вул. Тарасівській у Бучі, а також пробурити кілька нових свердловини на території громади.

“За рішенням сесії, найближчим часом КП «Ірпіньводоканал» запропонує на розгляд депутатів більш детальний план заходів по підвищенню надійності водогону, поліпшенню тиску та покращенню якості води в ньому”, – розповів депутат “ЄС”.

Як йдеться в повідомленні, на сесії міськради також ухвалено ряд бюджетних рішень. Зокрема, депутати виділили додаткові кошти на Програму соціально-економічного розвитку Бучанської міської територіальної громади на 2021-2023 рр.. Ці кошти будуть спрямовані на різні сфери життєдіяльності громади.

У сфері благоустрою – на капітальні ремонти вуличного освітлення, придбання комунальної техніки, озеленення бучанських вулиць, ремонт системи поливу в с. Синяк.

У сфері освіти – на будівництво двох садочків на 75 місць у селах Бабинці та Синяк, на капремонти груп ДНЗ у Мироцькому, реконструкцію Бучанської ЗОШ№2, на ремонти актової зали у Здвижівці, харчоблоку та навчальних приміщень в Синяківському хіміко-технологічному ліцеї.

У сфері охорони здоров’я – на будівництво амбулаторії у Бабинцях та капремонт Ворзельської амбулаторії.

У сфері культури та спорту – на будівництво нового стадіону «Ювілейний» по вул. Парковій у Бучі, а також на розробку проекту капремонту спортивної зали Гаврилівського будинку культури «Полісся».

У сфері соціального захисту населення та надання адміністративних послуг виділені кошти на ремонти трьох адміністративних будівель та будівництво ЦНАПу у селі Синяк.

“Найближчим часом в Бучі запрацюють служби нещодавно створеної Бучанської районної ради (БРР). На сесії депутати проголосували за передачу в оренду комунальних нежитлових приміщень для розміщення підрозділів БРР” – зауважив депутат.

Окрім цього, на сесії прийнято рішення про інвентаризацію зелених насаджень на території Бучанської ОТГ.

“Після цих заходів кожне деревце у Бучі та селах буде на контролі у всієї громади. Також за ініціативи колег буде проведена фітопатологічна експертиза урочища «Березовий гай» у Ворзелі. Є надія, що фахівці невдовзі розберуться в причинах захворювання дерев та кущів у заказнику «Ворзельський», – наголосив Рибальченко.

Фото з Фейсбук-сторінки Європейської Солідарності Бучанської ОТГ