Депутат “ЄС” очолив підрозділ Української федерації учнівського спорту

На Київщині створено відокремлений підрозділ Української федерації учнівського спорту. Його очолив депутат Київської обласної ради від “Європейської Солідарності” Хвича Мепарішвілі. Таке рішення ухвалено під час конференції Федерації.

По це депутат від “ЄС” повідомив на своїй сторінці у “Фейсбук“.

Хвича Мепарішвілі подякував колегам за довіру та визначив пріоритетні завдання Української федерації учнівського спорту, над якими працюватимуть на Київщині. А саме: сприяння залученню молоді до фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності в навчальних закладах; організація та проведення спортивних змагань серед учнів та студентів спільно з всеукраїнськими спортивними федераціями; вдосконалення проведення занять з фізкультури в школах, професійно-технічних закладах, закладах вищої освіти.

“Спільними зусиллями сприятимемо розвитку спорту, заохочуватимемо дітей та підлітків до щоденної рухової активності. Адже це не лише запорука їхнього здоров’я, а й альтернатива шкідливим звичкам та багатогодинному проведенню часу біля комп’ютерів та телефонів”, – зазначив депутат облради від “ЄС”.

Фото з Фейсбук-сторінки Хвичі Мепарішвілі