Відбулася нарада керівників партійних осередків та голів фракцій “ЄС” в місцевих радах Київської області

22 вересня відбулася нарада керівників партійних осередків та голів фракцій “Європейська Солідарність” в місцевих радах Київської області.

Про це повідомляє прес-служба Київської територіальної організації партії “Європейська Солідарність”.

“Політичний сезон у розпалі. Перед нами, як політичною партією, чимало викликів та завдань. Саме про це говорили вчора на нараді з керівниками партійних осередків та головами фракцій «Європейської Солідарності» в місцевих радах Київщини”, – зазначив на сторінці у “Фейсбук” керівник Київської територіальної організації партії, голова фракції «ЄС» в Київській обласній раді Георгій Цагареішвілі.

За його словами, у роботі взяли участь понад 70 партійців, які представляють всі громади області.

“В кожній ОТГ своя особливість і своя проблематика, але є і спільні теми, які потребують вирішення по всій області. Це, насамперед, соціальні питання, це підтримка медицини, це вирішення гострих екологічних проблем, це питання безпеки. І ці питання є пріоритетними для наших депутатів у всіх місцевих радах”, – наголосив Цагареішвілі.

Значну частину наради було присв’ячено питанню партійної розбудови.

Голова секретаріату Київської територіальної організації партії Алла Шкуро презентувала матеріали аналізу роботи партійних осередків та депутатських фракцій в місцевих радах за вересень.

“Говорили також і про найближчі плани та нові завдання. Серед них – і завершення реєстраційних процесів, розбудова партійних осередків, медійна робота”, – розповіла на своїй сторінці у “Фейсбук” Шкуро.

“Приємно, що до наших лав долучаються нові активні люди, в громадах відкриваються громадські приймальні депутатів всіх рівнів, куди щоденно приходять місцеві мешканці зі своїми проблемами та ідеями. Наше завдання – перетворити ці приймальні на осередки, які об’єднують активних людей, тих, кому не байдужа доля громади”, – зазначив керівник Київської територіальної організації партії та подякував кожному члену команди, який працює на розвиток своєї громади, на розбудову Київщини.

“Переконаний, що саме командна робота є запорукою успіху”, – резюмував голова фракції «ЄС» в Київській обласній раді .

Джерело фото: “Фейсбук”-сторінки Георгія Цагареішвілі та Алли Шкуру