Південно-Західна залізниця погодила будівництво тунелю в Калинівці, – депутат «ЄС»

Південно-Західна залізниця погодила будівництво тунелю в селищі Калинівка.

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» пише депутат Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Владислав Одинець.

За його словами, «Укрзалізниця» створила комісію, яку очолив головний інженер Київської дирекції залізничних перевезень “Південно-Західна залізниця” Олександр Миколюк.

«Комісією, з виїздом на місце було розглянуто можливість розміщення тунелю, який дасть змогу вирішити глобальну проблему з заторами на залізничному переїзді в смт Калинівка.  Попередньо отримали погодження від Південно-Західної залізниці щодо будівництва тунелю, чекаємо на отримання технічних умов щодо його будівництва», – розповів Одинець.

За словами Одинця, на сьогодні вже виготовлена передпроектна документація, «незабаром Калинівською селищною радою буде оголошено тендер на розробку проєктно- кошторисної документації та проходження експертизи на будівництво об’єкта «Будівництво транспортного тунелю під залізничними коліями з підходами в межах станції Васильків-1 смт Калинівка Фастівського району Київської області». 

Джерело фото: “Фейсбук” Владислава Одинця