Депутатка «ЄС» просить міськраду Білої Церкви закупити спортінвентар для шкіл в 2022 році

Депутатка Білоцерківської міської ради від партії «Європейська Солідарність» Олена Ткач звернулася до міського голови та депутатів щодо необхідності включити до бюджету громади на 2022 рік витрати на закупівлю спортивного інвентарю для шкіл міста.

Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» повідомила Європейська Солідарність Біла Церква.

«Зараз формується бюджет на наступний фінансовий рік. Я хочу звернутися до кожного з депутатів: якщо ми разом об’єднаємо зусилля і кожна фракція включить це питання до переліку запитів, то ми зможемо забезпечити школи необхідним спортивним інвентарем, адже для бюджету Білоцерківської міської територіальної громади 1 млн грн на тротуарну доріжку – це маленький шматочок, а 1 млн для спортивного інвентарю – це всі 23 школи міста будуть забезпечені», – наголосила Олена Ткач.

За словами депутатки, до неї звернулася вчителька БСШ №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов Лещук Світлани Анатоліївни, яка просить придбати їй спортивний інвентар, тому що вона не може проводити сучасні уроки з дітьми.

«У неї рваний м’яч і знову треба звертатися до батьків по гроші, щоб купити цей спортивний інвентар. Я попередньо зробила підрахунок. Потрібно всього-на-всього 50 тис грн, щоб закупити цей інвентар на одну школу на кілька років», – додала Ткач.

Депутатка зазначила, що вчителька та адміністрація школи шукають можливості покращити матеріальну базу освітнього закладу, але підтримки з боку влади міста нема.

«Адміністрація БСШ №1 також не сидить склавши руки. Але яка відмінність! Коли адміністрація школи звернулася до болгарського посольства з проханням оформити бібліотечно-інформаційний центр, то їм не відмовили. І за 500 тис грн зробили сучасну бібліотеку, де діти працюють за сучасними ноутбуками. А коли школа двічі по Громадському бюджету подавала проект на облаштування актової зали, то їм відмовили»,  – написала депутатка.

В «Європейській Солідарності» Білої Церкви висловили сподівання, що при формуванні бюджету громади на 2022 рік міська влада врахує пропозиції депутатів та виділить кошти і на спортивний розвиток учнів.

Джерело фото: «Фейсбук»-сторінка Європейська Солідарність Біла Церква