Жодні політично вмотивовані підозри Порошенку не зламають довіру суспільства до нашої політичної сили, – Цагареішвілі

Жодні політичні ігри та політично вмотивовані переслідування лідера «Європейської Солідарності» Петра Порошенка не зможуть підірвати довіру до нашої політичної сили. Адже виборці розуміють, що знецінюючи здобутки та суспільний авторитет П’ятого Президента України Петра Порошенка, влада намагається «рятувати» свій рейтинг, що стрімко падає.

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» написав керівник Київської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Георгій Цагареішвілі.

«Як лідер опозиційної фракції в Київській обласній раді я чітко розумію, з якою метою влада переслідує лідера «Європейської Солідарності» Петра Порошенка»,  – зазначив він.

«Довіра до нашої політичної сили щодня росте. Лише на Київщині, де ми здобули перемогу на місцевих виборах, усього за рік наш рейтинг зріс більш, ніж на 7%. У влади ж авторитету – немає. Люди розчаровуються та покидають лави прихильників діючого Президента. Єдине, що лишається робити опонентам – знецінювати здобутки Петра Порошенка та кидати тінь на його беззаперечний авторитет в суспільстві. Влада чомусь вважає, що політично вмотивованими підозрами відверне прихильників від опозиції»,  – написав Цагареішвілі.

Керівник обласної організації партії також нагадав, що Петро Порошенко не побоявся очолити країну, коли вторглася Росія, і звільнив дві третини території окупованого Донбасу.

«Люди це розуміють. Цінують. Саме тому наш рейтинг росте. І жодні політичні ігри вже не зупинять цей процес», – резюмує Цагареішвілі.