Команда «ЄС» привітала дітей Ржищівської громади з новорічними святами

Депутати «Європейської Солідарності» Ржищівської громади спільно з Фондом Руслана Кузьменка привітали дітей громади з новорічними святами.

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» повідомляє «Європейська Солідарність Ржищівська організація».

«Для того, щоб малеча відчула святковий настрій новорічно-різдвяних свят були придбані та передані новорічні дитячі подарунки вихованцям Ржищівських садочків, учням початкових класів ліцею «Лідер» та гімназії «Гармонія», дітям з особливими потребами та дітям учасників бойових дій», – розповіли в осередку.

Також, як йдеться в повідомленні, за підтримки Фонду Руслана Кузьменка 19 грудня у Ржищівському будинку культури відбулася святкова програма до Дня Святого Миколая.

«У зв’язку з пандемією діють карантині обмеження, а тому відвідання закладів або особисті контакти з дітьми вкрай небезпечні для здоров’я дітей та працівників освітніх закладів. Ми вдячні працівникам служби у справах дітей та сім’ї (керівник Тетяна Потапенко), відділу освіти (керівник Надія Горбенко) за допомогу у врученні новорічних подарунків діткам нашої громади», – подякував депутат Київської обласної ради, лідер Ржищівського осередку партії «ЄС» Руслан Кузьменко.

Команда Ржищівського осередку партії «Європейська Солідарність» привітала всіх з 2022 роком та Різдвом Христовим!

«Нехай проблеми й негаразди залишаться у старому році, а Новий 2022 рік буде щедрим на добрі, радісні події, збереже й зміцнить дух і єдність Ржищівської громади й української нації! Різдво Христове нехай благословить нас усіх на нові звершення та примножить віру в щасливе майбутнє!», – йдеться в  привітанні.

Джерело фото: «Фейсбук»-сторінка «Європейська Солідарність Ржищівська організація»