Славутицька міськрада прийняла неефективний бюджет на 2022 рік , – депутатка «ЄС»

Славутицька міська ради прийняла бюджет на 2022 рік з більш ніж з 10% дефіцитом.

Про це написала на своїй сторінці у «Фейсбук» депутатка Славутицької міської ради від «Європейської Солідарності» Майя Руденко.

За словами Руденко, прийнятий бюджет важко назвати збалансованим. “Бюджет, за яким, замість того, щоб поступово реформувати міське господарство, славутицька громада буде перманентно латати дірки та скаржитися на занедбаність та занепад»,  – зазначила депутатка.

Руденко наголосила, що “за десять днів до сесії група, до якої увійшли депутати 5 фракцій – «Голос», «Європейська Солідарність», «Рідний дім», «За майбутнє» та «Партії ветеранів Афганістану» – винесла на розгляд депутатського корпусу свої пропозиції, кожна з яких окремо і всі вони вкупі мали на меті покращити життя славутичан за рахунок поступового реформування найбільш проблемних галузей славутицького міського господарства – медицини, житлово-комунального господарства, благоустрою, ресурсозбереження тощо”.

“Ми чекали, що на розгляд буде винесено два варіанти бюджету. Перший – збалансований, бездефіцитний, з оптимізацією витратної частини, чисельності бюрократичного апарату (а це економія 10-15% від всього бюджету), визначеними пріоритетами. Другий – з дефіцитом, але такий, що врахував би всі потреби міста і пропозиції від всіх політичних сил», – повідомила депутатка.

Проте, як розповіла Руденко, на розгляд міськради було винесено лише один варіант бюджету із дефіцитом близько 30 млн грн, без найменших натяків на реформування, тобто, без надії на хоч якісь позитивні зміни у подальшому.

“Цей бюджет враховує виплати заробітної плати бюджетникам лише на 11,5 місяців, передбачає дефіцит по освіті 6 млн грн. Це ще не все: в цьому бюджеті закладено витрати на енергоносії міської інфраструктури лише на 3 місяці 2022 року”, – зазначила депутатка «ЄС».

Джерело фото: «Фейсбук»-сторінка Майї Руденко