За сприяння депутата від «ЄС» Тетіївську школу №3 повністю відновили після пожежі

За сприяння депутата Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Олега Балагури в Тетіївській  школі №3, що постраждала восени від пожежі, повністю завершили всі необхідні відновлювальні ремонтні роботи.

Про це повідомляється на сторінці депутата в «Фейсбук».

Як йдеться в повідомленні, у приміщенні Тетіївської школи №3 за нез’ясованих обставин 30-го жовтня трапилася пожежа, внаслідок якої було пошкоджено частину першого поверху. До роботи з відновлення будівлі долучилися активні жителі громади і меценати, зокрема, депутат Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Олег Балагура надав фінансову  допомогу в розмірі 100 тисяч грн.

Зазначено, що відремонтовано всі кабінети, які постраждали після пожежі, а саме встановлено пожежну сигналізацію; покладено нову плитку в тамбурі; встановлені нові вікна; замінено електропроводку на першому поверсі; встановлено нову вхідну групу;  встановлені нові двері в тамбур; встановлено блискавкозахист.

“В нелегкі часи маємо працювати особливо злагоджено, якісно та оперативно. Щиро радію, що діти отримали змогу повернутись до навчального процесу в своїй рідній школі”, – написав Олег Балагура.