Завдання монобільшості – вибудувати систему, яка б гарантувала переобрання Зеленського на другий термін, – депутат «ЄС»

Головне завдання монобільшості президента Володимира Зеленського на 2022 рік – це домогтися, аби вибори Ради проходили на рік пізніше, повернути мажоритарну систему виборів і вибудувати систему, котра б гарантувала переобрання Зеленського на другий термін.

Про це заявив в ефірі одного з телеканалів депутат Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Володимир Горковенко.

«Парламент буде займатися в 2022 році двома речами  – як зберегти себе на посаді, мова йде про те, що хочуть, аби парламент обирався на рік пізніше. Тому відповідно збираються звернутися в Конституційний суд за роз’ясненнями. Також мова йде проте, щоб повернути минулі часи, а саме повернути закон, що передбачає мажоритарні вибори», – заявив депутат. Тому що, на думку Горковенка, команда  Зеленського «не заходять з новими обличчями в Раду нового скликання, якщо вибори будуть проводитися вчасно».

«Є багато питань, які  вам не скажуть законотворці, зокрема представник парламенту на посаді спікера про те, що: народ, розслабтеся, ми будемо збільшувати податки, ми будемо займатися тим, аби зберегти себе при владі, і друге, будемо робити так  – вибудовувати систему, аби Володимир Зеленський почувався безпечніше і мав змогу знову бути обраним на другий термін», – впевнений депутат «ЄС».

«Ми бачимо систему яка не їде, яка працює лише на те, аби себе знову зберегти на наступний термін», – резюмував Горковенко.