За сприяння депутата від «ЄС» завершується капітальний ремонт даху Яготинського будинку культури

Завершується капітальний ремонт даху Яготинського міського будинку культури. Кошти виділено з обласного бюджету за сприяння депутата від «Європейської Солідарності» Олега Косташа.

Про це повідомив депутат на своїй сторінці у «Фейсбук».

За інформацією, депутат облради від “ЄС” відгукнувся на прохання секретаря Яготинської міської ради та керівника «ЄС» в Яготинській громаді Володимира Гончара допомогти з капітальним ремонтом Яготинського міського будинку культури. “Виділено з обласного бюджету 5 млн грн для Яготинської міської територіальної громади: 1 млн грн на завершення ремонту дороги по вулиці Івана Франка; 4 мільйони на будинок культури”, – йдеться в повідомлені.

Як зазначив Косташ, за 0,5 млн грн була встановлена пожежна сигналізація по всьому будинку культури, а 3,5 млн грн виділено на капітальний ремонт даху, який вже завершується.

Також депутат облради наголосив, що до нього та депутата Київської обласної ради від «ЄС» Володимира Горковенка звернувся Володимир Гончар з проханням допомогти і з подальшим ремонтом закладу та придбанням шкільних автобусів для ОЗО № 1 та ОЗО № 2 м. Яготин.

«Яготинська організація «ЄС» піклується про Яготинську громаду, всупереч демагогам, які нічого корисного для громади не роблять. Так само можу впевнено сказати про себе і своїх колег з фракції “ЄС” в Київської обласної ради», – запевнив депутат та побажав яготинцям твердої віри в краще.

Джерело фото: “Фейсбук” – сторінка Олега Косташа