Через закриття підприємств в країні можуть бути проблеми з наповненням місцевих бюджетів, – депутат «ЄС»

В країні можуть бути проблеми з наповненням місцевих бюджетів.

Про це в ефірі одного з телеканалів заявив депутат Київської обласної ради Володимир Горковенко, повідомляє «Європейська Солідарність Бориспільська Організація».

«Яготинський маслозавод заявив, що зупиняє виробництво. Це 900 робочих місць. Ці люди залишаться без роботи, не будуть отримувати заробітної плати і нікому буде відраховувати в Пенсійний фонд», – заявив Горковенко.

«Якщо таким чином намагаються підняти економіку, то вона іде в мінус»,  – таку думку висловив депутат «ЄС», коментуючи дії влади і ситуацію з закриттям підприємств. – «Команда, яка прийшла, мислить категоріями Великої депресії в Сполучених Штатах, коли вважали, що вкладення фінансів в будівництво піднімає всю економіку».

«Але світ пішов так далеко, що інвестування в бетон не тягне розвиток економіки. Якби Зеленський створив умовну Силіконову долину в Україні, вона б перекрила прибутками все це Велике будівництво. Це б дало поштовх, бо зараз країни торгують технологіями,  мізками, а не бетоном і асфальтом, це країну рухає вперед, а ми чомусь вперлися в бетон і вважаємо, що це корисне»,  – резюмував він.