Справа проти Порошенка – абсурд, адже держзраду намагаються приписати єдиному українському Президенту, який зміг воювати із Росією, – Сюмар

В складних соціально-економічних умовах влада Володимира Зеленського намагається приховати всі свої провали, знімаючи черговий абсолютно бездарний «відосик» про лідера опозиції Петра Порошенка, і клеїть йому справу, яка не має жодних правових підстав, і яка не може мати правових перспектив у жодній правовій державі.

Про це на брифінгу заявила народна депутатка України Вікторія Сюмар.

«Це такий суцільний абсурд, тому що державну зраду намагаються приписати єдиному українському Президенту, який зміг воювати із Російською Федерацією. Державним зрадником намагаються зробити політика, який приніс Україні безвіз, угоду про асоціацію з Європейським Союзом і як ніхто в українській історії реалізував одвічне гасло і прагнення українського народу «Геть від Москви!». Це політик, який ініціював і зміг втілити зміни до Конституції України, де записано, що членство в ЄС та НАТО є українським прагненням, є ціллю України. Це історичні речі. Це історичні події», – констатує депутатка.

За її словами, на Київщині дуже багато активістів звертаються до партійного осередку та його керівника Георгія Цагареішвілі, аби скоординувати свої дії та приїхати підтримати лідера опозиції.«17 січня вони будуть приїздити до Києва для того, аби зустріти Петра Порошенка і в той же час показати своє ставлення до дій Володимира Зеленського, до політично вмотивованих переслідувань, до спроб перетворити Україну на Росію, створити тут «русскій мір», коли влада намагається прибрати і зачистити опозицію, коли влада намагається знищити незалежні і демократичні вибори», – заявила Сюмар.

«Українці вже багато разів доводили і знову готові довести: «Ми цього не допустимо. Україна не Росія, вона такою не буде! В Україні будуть вибори. Я сподіваюся, вже в цьому році, – нові парламентські позачергові вибори, оскільки до цього призвів сам Зеленський. Оскільки до цього призводить катастрофічна ситуація в економіці і енергетиці. І опозиція виграє ці вибори, оскільки люди сьогодні бачать, – за цими переслідуваннями є тільки страх влади. Реальний конкурент Зеленського сьогодні – це Петро Порошенко», – резюмувала політик.