За сприяння депутата «ЄС» Калинівська громада отримала шкільний автобус

Учні  та дошкільнята сіл Порадівка, Руликів та Велика Солтановка Калинівської громади отримали можливість їздити на навчання шкільним  автобусом, що придбано за рахунок коштів обласного бюджету в межах реалізації програми «Шкільний автобус».

Про це написав на своїй сторінці у «Фейсбук» депутат Київської обласної ради Владислав Одинець.

«Вчора свій перший рейс здійснив новий шкільний автобус, який буде забезпечувати підвезення дітей з сіл Порадівка, Руликів та Велика Солтановка до Великосолтанівської гімназії. Цей автобус було придбано за рахунок коштів обласного бюджету в межах реалізації програми «Шкільний автобус» для тих громад, де відбувається трансформація галузі освіти»,  – розповів депутат.

За словами Одинця, новий автобус розрахований на 31 посадочне місце та має всі необхідні зручності для безпеки школярів. «Це сучасний автобус з обігрівом, рацією та пасками безпеки на всіх пасажирських сидіннях»,  – додав він.

Як зазначив депутат, «відтепер діти шкільного та дошкільного віку сіл Порадівка, Руликів та Велика Солтановка будуть мати можливість в комфортних умовах дістатись до місця навчання та у зворотному напрямку».

«Турбота про дітей, забезпечення їх якісними та доступними освітніми послугами – наш пріоритет»,  – наголосив депутат «ЄС».