Справа проти Порошенка – частина системних переслідувань патріотів, – Шкуро

Справа проти лідера опозиції Петра Порошенка – це лише частина системних переслідувань українських патріотів, це загроза демократії в Україні. 

Про це написала на своїй сторінці у «Фейсбук»  депутатка Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Алла Шкуро.

«17 січня о 9:00 рейсовим літаком з Варшави в аеропорт «Жуляни» прилітає Петро Порошенко. Не втік, не переховується, не боїться… Своїми діями спростовує тисячі фейків, які поширювались останній місяць і демонструє готовність боротися. І це позиція сильного лідера, і мужньої людини, яка варта поваги і, безперечно, підтримки»,  – написала депутатка.

Як відзначила Алла Шкуро, зустрічати п’ятого Президента  планують не тільки політичні прихильники та партійці, а й волонтери, ветерани та прості люди, яким не байдужа доля  країни.

«Бо всі ми прекрасно розуміємо, що справа проти лідера опозиції – це лише частина системних переслідувань українських патріотів. Розуміємо, що наразі йдеться не про захист Порошенка, а про захист демократії в Україні. І не просто розуміємо, а й готові захищати ті цінності, які для нас важливі, і які нас об’єднують», – наголосила вона.