Від нашої активності, від вміння відстоювати спільні цінності залежить, в якій країні ми будемо жити завтра, – Цагареішвілі

Політичні переслідування Петра Порошенка – це, насамперед, наступ на опозицію, спроба її послабити та знищити.

Про це заявив голова Київської територіальної організації «Європейської Солідарності» Георгій Цагареішвілі.

На думку політика, в такий спосіб влада намагається прибрати головного конкурента Володимира Зеленського на наступних виборах, «прибрати єдиного українського Президента, який зумів дати відсіч Путіну, який проводив гостру антиросійську політику».

«Сьогоднішня атака на Порошенка – це лише частина загальної картини системних переслідувань, що здійснює влада проти патріотів. І це прямий шлях до побудови авторитарного режиму, до побудови «русского міра» в Україні», – переконаний Цагареішвілі.

За його словами, до обласної організації партії «Європейська Солідарність» звертаються мешканці Київщини, які готові долучитися до акції-зустрічі лідера опозиції Петра Порошенка 17 січня.

«Я переконаний, що сьогодні настає момент, коли від нашої активності, від вміння об’єднуватися, від вміння відстоювати спільні цінності залежить, в якій країні ми будемо жити завтра. Мова йде не лише про підтримку лідера опозиції. Ми маємо показати владі, що ми готові відстоювати європейські цінності та захищати демократію», – переконаний Цагареішвілі.