Влада жертвує Порошенком перед перемовинами з Путіним, – експерт

В момент, коли вирішується доля країни, Володимир Зеленський вирішує пожертвувати п’ятим Президентом України Петром Порошенком перед перемовинами з Володимиром Путіним.

Про це на брифінгу заявив кандидат політичних наук, керівник Соціологічного центру імені Михайла Драгоманова Сергій Штепа.

На думку експерта, Порошенко найбільше з українських президентів зробив для становлення України як незалежної держави.

«Порошенко політик, який може захистити країну, який довів на практиці, що саме він найбільший ворог Путіна у нас в країні», – зазначив соціолог.

Натомість, Штепа акцентує увагу на негативних тенденціях, які прослідковуються сьогодні як в економіці, соціальній політиці, так і в ставленні до українських військових.

«Влада не підвищує заробітну платню українським військовослужбовцям вже три роки, відповідно наші хлопці мерзнуть в окопах і вже не сподіваються, що держава про них подбає», – відзначив соціолог.

За словами експерта, значна частина суспільства, особливо молодь, розцінює такі процеси як несправедливіть та готові боротися.

Штепа вважає, що люди, які планують зустрічати лідера опозиції Петра Порошенка 17 січня в такий спосіб намагаються продемонструвати своє ставлення до політики діючої влади.

Експерт закликав мешканців Київщини доєднуватися до акції.

«Я вважаю, що зараз ми маємо захистити нашу гідність, ми маємо зустріти лідера опозиції, підтримати, відповідно, запрошую всіх, всю Київську область, всіх небайдужих громадян до аеропорту в Жуляни зранку 17 січня», – додав Штепа.