За три роки Зеленський фактично знищив українську економіку, – Сюмар

Для того, щоб відволікти увагу людей від власних провалів, влада Зеленського інспірує проти Петра Порошенка абсолютно фейкові кримінальні справи, звинувачуючи його у державній зраді.

Про це на брифінгу заявила народна депутатка України Вікторія Сюмар.

«За останні три роки ми бачимо, що Володимир Зеленський не зробив нічого того, що могло би увійти в підручники історії. Навпаки, він, як класичний популіст, фактично, знищив українську економіку», – вважає депутатка.

Сюмар констатує, що дії влади  призвели до галопуючого росту цін і тарифів, повного провалу в енергетиці.

«Влада не спромоглася закупити природний газ, коли він коштував по 150-200 доларів. Українські газові сховища, які є унікальними, дозволяли закачати цей газ і це була би абсолютно логічна річ для того, щоби забезпечити і українську промисловість, і українських приватних споживачів, але цього зроблено не було. Українська влада дочекалася найвищих цін на газ, коли його вже неможливо було купити і це є повна катастрофа сьогодні для української промисловості», – додає Сюмар.

Депутатка акцентує увагу на тому, що через ціни на енергоносії змушені зупинятися підприємства. «Це означає, що дуже багато людей просто опиняться без роботи, в той час коли ціни будуть рости і далі. Такі результати фактично трирічного правління з повною владою у діючого президента Володимира Зеленського», – резюмує політик.