Порошенко повернувся лідером електоральних симпатій, – депутат “ЄС”

П’ятий Президент України Петро Порошенко повернувся лідером електоральних симпатій.

Про це написав депутат Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Володимир Горковенко на своїй сторінці у «Фейсбук».

«На початку грудня, на одному з ефірів, я сказав, що для Петра Порошенка тодішній відрив від Володимира Зеленського у 10% не є проблемою. Тепер соціологія фіксує перевагу Порошенка над Зеленським у другому турі. Здебільшого це все завдяки тупості медіа та піартехнологів Банкової. Нікчемна та абсурдна справа у “держзраді Порошенка” пішла у мінус ЗЕкоманді. Вони хотіли “мінусувати” Порошенка, але своїми діями “мінусували” Зеленського, опустувши його до рівня Януковича», – зазначив депутат.

За його словами, екватор президентства Зеленського став переломним для Порошенка.

«Тепер ЗЕкоманда гратиме за правилами, за чужими правилами. Вони будуть втікати. А ми будемо лише наступати. І тепер вже самому Зеленському доведеться втікати. Схоже, нинішній Президент уже приречений на поразку», – переконаний Горковенко.

Також депутат акцентував на тому, що технологія «Порошенко втік», яку використовувала влада, не спрацювала.

«Представники влади та їхні “позитивні блогери” з кожної праски говорили, що Порошенко втік. Причому разів з 10 за один лише січень. І тисячуп’ятсотий раз лементували з кожного коментаря, що він не повернеться. Технологія «Порошенко втік» масово використовувалася під час президентської кампанії. Не знаю навіщо вони її використовують тепер, бо навіть останньому неандертальцю зрозуміло, що Порох нікуди не втікає. Не в його правилах. А ще, він завжди повертається. Причому, на коні. Як сьогодні»,  – додав Горковенко.