Депутат «ЄС» отримав нагороду від Православної Церкви України

Депутата Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» нагородили грамотою від Православної Церкви України за його благодійну діяльність та меценатство.

Про це повідомив на свій сторінці у «Фейсбук» голова Громадської спілки «Ми українці» Іван Татауров.

«З нагоди свята, за поданням ГС “МИ УКРАЇНЦІ” , за благословіння Митрополита Епіфанія разом з Отцем Богданом Ніколиним та громадою Вишгорода, привітали благодійника й мецената – Андрія Пещеріна Благословенною Грамотою від Православної Церкви України», – написав Татауров.

За словами голови ГС, Андрій Пещерін є «справжнім Українцем й Людиною з великої літери».

«Тільки за минулий рік, спільно з нашою Ветеранською спільнотою, завдяки підтримці Андрія Євгеновича, більше 30 учасників бойових дій та членів родин полеглих захисників Вишгородщини отримали матеріальну допомогу на оздоровлення та лікування. Велика кількість спортивних заходів, в межах нашого району, пройшла за підтримки та допомоги Андрія. Тільки за минулий рік, ми провели більше 10 заходів шанування полеглих воїнів Другої світової війни та сучасних героїв, які загинули в російсько-українській війні», – написав він.

Татауров подякував за підтримку української церкви та за волонтерську допомогу українським захисникам. «Війна стосується всіх, перемога залежить від кожного», – додав він.

Джерело фото: «Фейсбук»-сторінка ІванаТатаурова