Справа проти Порошенка – це початок кінця влади Зеленського, – депутат «ЄС»

Справа проти п’ятого Президента Петра Порошенка – це початок кінця влади діючого глави держави Володимира Зеленського.

Про це в ефірі одного з телеканалів заявив депутат Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Володимир Горковенко.

Говорячи про дії щодо Порошенка і становище, в якому опинилася нинішня українська влада, Горковенко зазначив: «Вони увійшли в таке піке, з якого вже навряд чи вийдуть. Посипалася вся система. Вони не змогли за два з половиною роки показати хоча би щось вартісне, яке би перебило оце круте піке і давало би їм плюс».

«І тут питання, – каже депутат, – чи досидить Володимир Зеленський до кінця свого терміну чи піде достроково».

Депутат переконаний, що Зеленський і його оточення справою проти Порошенка намагалися домогтися вирішення кількох задач.

“Перше: оскільки падає рейтинг Зеленського, потрібно було показати нещадну боротьбу з опонентом і виконати обіцянку – когось посадити. Друге: рейтинг Зеленського треба було також чимось підживлювати і вирішили дати шоу – витягнути основного опонента Зеленського – Порошенка, розписати сценарій і зіграти на цьому шоу”, – зазначив Горковенко.

Однак, на думку депутата, «вони прекрасні сценаристи, але 99% акторів є аматорами, відповідно на виході маємо дуже поганий серіал, який не допоміг досягти жодної мети, яку поставили в Офісі Президента – не підвищив рейтинг Зелененького і не знизив рейтинг Порошенка».

Щодо реакції іноземних партнерів Горковенко зазначив, що “на Заході зовсім не довіряють Зеленському”, оскільки його позиція щодо зовнішньої загрози від РФ розходиться з позицією міжнародної спільноти.

«Весь світ говорить, що є загроза, а єдині, хто каже, що загрози нема  – це  Путін і Зеленський»,  – резюмував депутат «ЄС».