«Наша сила – у незламній єдності!» – «ЄС» Вишгородського району організувала флешмоб до Дня Соборності

Команда «Європейської Солідарності» Вишгородського району 22 січня з нагоди Дня Соборності організувала зустріч депутатів усіх рівнів та провела мітинг на території Національного музею “Битва за Київ у 1943 році.”

Про це повідомляється на сторінці у “Фейсбук” ЄС Петрівська громада.

Згідно повідомлення, 22 січня з нагоди Дня Соборності, партія «Європейська Солідарність» ініціювала зустріч депутатів всіх рівнів. «Депутат Київської обласної ради Андрій Пещерін, депутати Вишгородської районної ради Михайло Якимчук та Микола Король, депутати Вишгородської міської ради Ірина Войко, Анна Жадан, Віктор Шубка, депутати Петрівської сільської ради Кристина Басок, Тетяна Крилова, Ярослав Кондратюк, Ігор Шумський та депутати Димерської селищної ради Наталія Мельниченко і Олександр Пустовойт голова партійного осередку Димерської громади провели мітинг на території Національного музею “Битва за Київ у 1943 році», – повідомили в «ЄС».

Зазначається, що «Європейська Солідарність» розуміє «велике значення єдності. як Сходу і Заходу України, так і велике значення єдності всіх партій».

Також партійці організували флешмоб – символічний ланцюг єднання з використанням вишитих рушників з різних місцевостей.

«Вишиті рушники для кожної місцевості мають зовні різні орнаменти, так і ми всі різні за своїми віросповіданнями, партійними приналежностями, вподобаннями, переконаннями. Але всіх нас об’єднує любов до України і до нашого народу та прагнення єдності і незалежності! Нехай ці рушники будуть й надалі символом дружби і єднання українців»,  – говориться у повідомленні.

«Ми солідарні з усіма патріотами України! Наша сила – у незламній єдності!»,  – наголосили в «ЄС».

Джерело фото: “Фейсбук”-сторінка ЄС Петрівська громада