Депутат «ЄС» привітав колектив Іванківської газети «Трибуна Праці» з 90-річчям

Депутат Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Віталій Денисенко привітав трудовий колектив Іванківської районної газети «Трибуна Праці» з 90-річчям з дня виходу першого номера.

Про це депутат повідомив на своїй сторінці у «Фейсбук».

За його словами, трудовий колектив та редакція отримали почесні грамоти, відзнаки та цінні подарунки від імені облради. «Ну і звісно, подарунки були від мене особисто», – додав депутат.

Як зазначив Денисенко, «за час свого існування «Трибуна Праці» завоювала репутацію цікавого, інтелектуального та об‘єктивного засобу масової інформації».

«Переконаний, «Трибуна Праці», є важливим та затребуваним локальним засобом комунікації на території Іванківської громади та Вишгородського району в цілому. Оскільки, навіть в умовах загальної цифровізації, значна частина населення району не має можливості споживати інформацію про регіональні події інакше, ніж через друковані видання!», – написав депутат.

Денисенко побажав всім працівникам редакції міцного здоров’я, щастя, родинного тепла, миру, любові, творчих успіхів, досягненні задумів та планів на благо рідного краю, цікавих подій, великих тиражів і відданих читачів.

Джерело фото: «Фейсбук» – сторінка Віталія Денисенка