У Переяславі зупинено впровадження усіх енергоефективних та інвестиційних проектів, – депутат «ЄС»

У Переяславі зупинено впровадження та реалізацію усіх енергоефективних та інвестиційних  проектів.

Про це написав на своїй сторінці у «Фейсбук» депутат Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Тарас Костін.

«Після приходу нової місцевої влади, на жаль, зупинено усі енергоефективні та інвестиційні проекти», – написав депутат.

«Із трьох важливих рішень, що були ухвалені у січні 2020 року виконується частково лише перше, це – Стратегія розвитку Переяслава 2020 – 2025 рр. Відповідно до cтратегії відремонтовано вул. Небесної Сотні та тротуар по вул. Богдана Хмельницького»,  – розповів Костін.

Нагадаємо, у січні 2020 року Переяславська міська рада затвердила три «важливих рішення для розвитку міста»: Стратегію розвитку міста Переяслава на період до 2025 року; «Про здійснення запозичення в 2020 році у міжнародної фінансової корпорації НЕФКО для влаштування в Переяславі сучасного, енергоефективного, екологічного вуличного освітлення та системи керування на основі LED технологій»; Про впровадження інвестиційного проекту «Реконструкція мереж водопостачання та водовідведення міста Переяслава з підвищенням енергоефективності з використанням ЕСКО механізму».

Тарас Костін –  Депутат Київської обласної ради VIII скликання від «Європейської Солідарності».  2014 – 2020 роках був міським головою Переяслава.