«ЄС» наполягає на виділенні додаткових 50 млрд грн на армію, – Горковенко

Виділення додаткових 50-ти мільярдів гривень для Збройних сил України в умовах російської ескалації покаже громадянам та іноземним партнерам, що Україна турбується про безпеку і готова протистояти ворогу.

Про це заявив депутат Київської обласної ради від «Європейської Солідарності»  Володимир Горковенко в одному з телеканалів.

«Якщо допустити, що українська армія забезпечена у повному обсязі, то виділення додаткових 50 мільярдів гривень, що і пропонує Петро Порошенко, в умовах загрози – це конкретна дія, котра має заспокоїти і громадян і наших партнерів, що ми турбуємося про власну безпеку і що ми не допустимо вторгнення», – заявив Володимир Горковенко.

Нагадаємо, п’ятий президент України, лідер партії «Європейська Cолідарність» Петро Порошенко закликав владу негайно збільшити фінансування української армії та припинити масштабне розкрадання бюджетних коштів. Зокрема, він закликав керівництво парламенту внести на розгляд Верховної Ради законопроект про внесення змін до закону України «Про державний бюджет України на 2022 рік» щодо збільшення видатків на оборону та зміцнення обороноздатності держави, що передбачає виділення на потреби армії додаткових 50 млрд грн.