У Фастівській громаді формують професійний батальйон тероборони, – депутатка «ЄС»

За сприяння військового керівництва, представників міськради, депутатського корпусу, міських й районних служб та підприємців Фастівського району в Фастівській громаді формується професійний батальйон територіальної оборони (ТРО), в якому задіяні 90% місцевих військовослужбовців.

Про це за результатами безпекової наради, що відбулася 27 січня, повідомила депутатка Фастівської міської ради від «Європейської Солідарності» Мирослава Смірнова на своїй сторінці у «Фейсбук».

Депутатка розповіла, що у безпековій нараді, присвяченій захисту громади у випадку російської агресії, також взяли участь: військове керівництво ТРО, представники агро та будівельного бізнесу, великих торгових мереж, банківського сектору, міського голови, обласного депутата та представники фастівського депутатського корпусу, представники поліції та спецслужб.

«У Фастівській громаді формується батальйон територіальної оборони (ТРО). 90% військовослужбовців призвано з території Фастова та району. Фактично професійна військова частина, яка буде готова у випадку агресії виконувати бойові задачі. Наразі відбувається доукомплектування»,  – проінформувала депутатка. 

Вона також повідомила про створення військовим керівництвом, підприємцями та представниками міської ради спільного штабу для підготовки приміщення для базування батальйону.

«Також передбачається, у разі потреби, швидке розгортання блокпостів з необхідною технікою та мішки з піском. Проводиться налагодження системи швидкого реагування»,  – додала вона.

За її словами, «всі служби громади приймають активну участь у формуванні територіальної оборони».

«Лише консолідація всіх прошарків населення, системна підготовка, довіра та підтримка наших військовослужбовців дасть можливість вчасно та правильно реагувати на виклики та загрози!», – наголосила Смірнова.

Вона закликала мешканців бути уважними щодо підозрілих речей та автівок, які довгий час залишені без нагляду.

Депутатка «ЄС» зазначила, що й надалі буде інформувати населення про те, які заходи вживаються владою для захисту громади.

Джерело фото: «Фейсбук»-сторінка Мирослави Смірнової