Депутат «ЄС» взяв участь у створенні документального фільму про загиблого воїна-білоцерківця

Депутат Білоцерківської міської ради від партії «Європейська Солідарність» Максим Коноплястий взяв участь у підготовці та презентації документального фільму, присвяченого пам’яті українського воїна, білоцерківця Сергія Павлуші, загиблого в результаті російської агресії.

Про це повідомляє на своїй сторінці у «Фейсбук» «Європейська Солідарність Біла Церква».

«25 січня у кінотеатрі ім. О. Довженка депутат Білоцерківської міської ради від партії «Європейська Солідарність» Максим Коноплястий взяв участь у презентації документального фільму із циклу «Життя, віддане за Україну», який присвячений пам’яті стрільця-помічника гранатометника 72-ї окремої механізованої бригади Сергія Павлуші»,  – повідомили в «ЄС».

Зазначається, що депутат «ЄС» «Максим Коноплястий, як учасник АТО, був знайомий з Сергієм Павлушею, так само потрапив під обстріл під Ізварино, тож чудово розуміє, в якому пеклі опинилися бійці 72 ОМБР ім. Чорних Запорожців». Тож коли готувався документальний фільм, Коноплястий поділився своїми спогадами про Сергія Павлушу та роздумами щодо причин російсько-української війни.

Також повідомляється, що ініціатори створення циклу фільмів про загиблих білоцерківців планують презентувати 8 стрічок.

Проект реалізується громадською організацією «Білоцерківська Інтерактивна Платформа» за фінансової підтримки Київської школи державного управління ім. С. Нижного та інформаційної підтримки прес-служби Білоцерківської міської територіальної громади.

Джерело фото: «Фейсбук»-сторінка «Європейська Солідарність Біла Церква»