Депутат від “ЄС” долучився до привітань матерів загиблих воїнів-героїв Миронівської міської територіальної громади

До Дня матері депутат Київської обласної ради від “Європейської Солідарності” Дмитро Жукотанський разом з депутатами Миронівської міської ради привітав матерів та родини загиблих воїнів-героїв, а також долучився до привітав ветеранів з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Про це йдеться на сторінці у “Фейсбук” Миронівської міської ради.

За інформацією, привітали матерів та ветеранів Миронівської міської територіальної громади також голова Миронівської організації ветеранів Ігор Савченко разом з заступницею міського голови Світланою Паришкурою, старостами сіл, командирами ДФТГ.

“На жаль, багато матерів нашої країни зустрічають цей день зі сльозами на очах, адже їхні сини вже ніколи не стануть на батьківський поріг та не скажуть слово «мама». Вони героїчно загинули, виборюючи свободу українського народу”, – переконані депутати.

Як зазначено у повідомлені, “нелегко цього року й ветеранам, які сподівались вибороти мирне життя для своїх дітей та онуків, для усіх прийдешніх поколінь. Та кривава війна прийшла знову на наші землі”.

За інформацією, на території Миронівської міської територіальної громади мешкає чотири учасники бойових дій Другої Світової війни, які 77 років тому боронили землю від нацистської навали.

“Давайте разом вшануємо подвиг кожного, кому ми завдячуємо сьогоденням – ветеранам, матерям, які виховали справжніх Героїв, вірних синів українського народу. Доземна шана ветеранам, вічна слава героям!” – зазначили депутати.

Джерело фото: “Фейсбук” Миронівської міської ради