“Працюємо заради перемоги та нашого Європейського майбутнього!”, – Цагареішвілі прокоментував рішення Київської облради

12 травня відбулось засідання чергової десятої сесії Київської обласної ради VIII скликання. Депутати прийняли важливі рішення про тарифи на теплову енергію, будівництво житла за бюджетні кошти в Ірпені для громадян, які його втратили під час збройної агресії рф, а також затвердили низку обласних цільових програм та внесли зміни до існуючих.

Про результати сесії повідомив на своїй сторінці у «Фейсбук» керівник Київської територіальної організації «Європейської Солідарності», депутат Київської обласної ради Георгій Цагареішвілі.

За інформацією, депутати підтримали спільну заяву депутатів Київської обласної ради VIII скликання до ООН, Європейського Парламенту, Парламентських Асамблей Ради Європи, ОБСЄ та НАТО, урядів та парламентів іноземних держав про здійснюваний рф геноцид Українського народу.

Як зазначив Цагареішвілі, “для врахування нових обставин, в яких ми зараз всі живемо, внесли зміни до регламенту Київської обласної ради”.

Депутати прийняли рішення не збільшувати тарифи на теплову енергію до завершення військового стану комунальними підприємствами Київської обласної ради.

Як наголосив керівник Київської територіальної організації “ЄC”, також підтримали рішення щодо будівництва житла в Ірпені для людей, які його втратили.

“Вирішили передати нерухоме майно Київського обласного дитячого санаторію та земельну ділянку площею 7 га. під ним в місті Ірпінь для реалізації проекту будівництва житла за бюджетні кошти для громадян, які його втратили під час збройної агресії рф”, – повідомив депутат.

Окрім цього, на сесії облради погодили документацію з поділу лісів ДП СЛП “Київоблагроліс” для подальшого забезпечення деревиною потреб Збройних Сил України.

Як зазначив Цагареішвілі, депутати затвердили низку обласних цільових програм та внесли зміни до існуючих, “серед яких “Безпечна Київщина”, яка направлена на посилення обороноздатності Київської області, програма соціальної підтримки в Київській області учасників АТО та членів їх сімей. В рамках екологічної обласної програми передбачили кошти для придбання машин для збору та транспортування відходів для Ірпінської та Бучанської громади, де техніка була знищена окупантами”.

“Працюємо заради перемоги та нашого Європейського майбутнього!!! Слава Україні!” – наголосив депутат Київської обласної ради від “ЄС”.

Джерело фото: «Фейсбук» Георгія Цагареішвілі