Депутатка «ЄС» започаткувала проект «Врятуймо колодязі Бучі»

Депутатка Бучанської міської ради від «Європейської Солідарності», волонтер Катерина Українцева започаткувала волонтерський проект «Врятуємо колодязі Бучі».

Про це вона повідомила на своїй сторінці в «Фейсбук».

«Ті, хто пережив окупацію Бучі не з чуток знають, як нас усіх рятували власники домоволодінь, які мали власні колодязі. Взагалі, на мою думку, колодязі це один з символів стійкості бучанців. Окрема подяка усім власникам колодязів, які ніколи не відмовляли тим, хто приходив за водичкою!», – додала вона.

За її словами, «в умовах постійного ризику повторного нападу північного сусіда, колодязі це вже не просто одне з альтернативних джерел водопостачання, а і одне з основних джерел в умовах відсутності централізованого постачання».

Депутатка переконана, що зараз дуже важливо провести повну ревізію існуючих колодязів та допомогти власникам у їх відновленні, очищенні, реконструкції, якщо в тому є потреба.

Українцева розповіла, що до неї звернувся власник колодязя, який знаходиться на межі провулку Вокзальний 6 та 8.

«З цього колодязя під час окупації брали воду усі прилеглі будинки. Було знято паркан, щоб до колодязя було вільний доступ. Це врятувало багато людей», – розповіла депутатка.

За її словами, колодязь потребував відновлення та силами волонтерів його вдалося відремонтувати за півдня.

Українцева звернулася до мешканців Бучі з закликом надавати адреси колодязів, які рятували життя під час окупації, також волонтерка збирає інформацію про колодязі, які потребують ремонту.

«Щоб не витрачати кошти, які збираю на захисників, бажаючі можуть долучитися до волонтерського проекту “Врятуємо колодязі Бучі”. Номер картки той самий (5168 7427 2757 1717), але пишемо цільове призначення: “на відновлення колодязів Бучі”. Усі зібрані кошти з цим цільовим призначенням підуть на ремонти та очистку колодязів Бучі», – запевнила Українцева.

Джерело фото: «Фейсбук» Катерини Українцевої