Глевахівська селищна рада відмовилася виділити кошти на підтримку місцевих добровольців, – депутатка «ЄС»

Глевахівська селищна рада відмовилася виділити кошти на підтримку місцевого добровольчого формування.

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» повідомила депутатка Глевахівської селищної ради від «Європейської Солідарності» Ірина Горбачова.

За її словами, програма була розроблена та внесена на розгляд сесії депутатами від «Європейської Солідарності» та «За майбутнє», але більшість її не підтримала.

«Президент країни сьогодні щодня розповідає нам, що ми не будемо здавати країну, ми йдемо до кінця, робить все можливе на міжнародній арені для перемоги, а голова Глевахівської  громади від його партії «Слуга народу» утримується від голосування за програму підтримки добровольців», – обурюється депутатка.

Як розповіла Горбачова, депутати пропонували виділити 5 мільйонів гривень на рік на потреби місцевого ДФТГ.

«Бюджет громади сьогодні понад 200 мільйонів. Йшлося про виділення з них 5 мільйонів на програму на рік. Я розумію, що не на часі чвари та конфлікти, але скажіть мені, будь-ласка, що робити з таким головою? Окупація від нашої громади була на відстані 12 кілометрів! 12 кілометрів і ми були б там, де Бородянка!», – додає депутатка.

За словами Горбачової, люди, які об’єдналися для захисту своєї країни за три місяці отримали від громади лише 50 літрів пального, в той час як в інших громадах області місцева влада знайшла можливості забезпечити місцевих захисників.

Джерело відео: «Фейсбук» Ірини Горбачової