«Світ міняється. Після війни будуть інші міждержавні утворення», – Горковенко про ініціативу Великої Британії створення нового союзу

Депутат Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Володимир Горковенко схвально оцінив можливість створення нового політичного, економічного та військового союзу, ініційовану прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном.

Про це депутат «ЄС» написав на своїй сторінці в «Фейсбук».

«Крута ідея. Світ міняється. Після війни будуть інші міждержавні утворення. Не факт що збережеться ООН та ЄС. Напевно, буде переформатовано НАТО.  Про це в телелефірах я говорю останні два місяці», – зазначив депутат.

Горковенко розповів,  що «в італійській газеті Corriere della Sera з’явилося повідомлення, що прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон запропонував Україні створити новий політичний, економічний та військовий союз, альтернативний Євросоюзу, щоб об’єднати країни, незадоволені політикою Брюсселя, а також відповіддю Німеччини на російську агресію».

«Модель Європейського співтовариства передбачає, що лідером нового союзу буде Велика Британія, а увійдуть до нього Україна, Польща, Естонія, Латвія, Литва і, можливо, Туреччина на більш пізньому етапі. Особисто мені така ідея подобається…», – відзначає депутат.