«Нескорений Ірпінь не дав скорити столицю і Україну», – депутат «ЄС»

Нескорений Ірпінь не дав скорити столицю і Україну. Свого часу нацисти змогли взяти і Ірпінь і Київ, а в 2022 році рашисти захлинулись саме тут.

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» пише депутат Ірпінської міської ради від «Європейської Солідарності» Ярослав Куц.

Депутат публікує фото зруйнованого міста та зазначає, що на його відновлення потрібні великі кошти.

«Це Ірпінь, яким він став після приходу «рузькаго міра»….Я знаю, що є й інші міста, в якій те скотство приходило. Але Ірпінь став містом-героєм, саме тому, що ціною життів його захисників і ціною знищення самого міста він зупинив загарбників, які не змогли взяти Київ…», – пише Куц.

«Ми тут приймаємо різні делегації і очно доносимо їм суть рашистських злочинів та обсяги руйнувань. Шукаємо фінансування скрізь. Комунальники і керівництво міста працює по своїх напрямках 24/7. Але об’єктивно з фінансуванням і фінансами біда», – констатує депутат.

Куц закликає всіх небайдужих долучатися до пошуку коштів на відновлення міста.

«Доносьте, за можливості, до всіх, що ми українці з ворогом справимось, станемо і стали щитом для всього цивілізованого світу. Але це все ціною наших життів, нашого здоров’я, нашого майна, наших бізнесів, наших інвестицій, наших попередніх здобутків, нашої економіки…. І ми Україна – потребуємо фінансової допомоги вже сьогодні!!! Бо завтра нашим людям нема де зиму зустрічати, а нашим дітям немає до яких шкіл повертатись…», – відзначає депутат.

Джерело фото: «Фейсбук» Ярослава Куца