«Депутати повинні не ховатися за дистанційним голосуванням, а бути зі своїм народом», – Гедульянов про ініціативу ВР

Ухвалення закону про дистанційне голосування Верховною Радою неприпустиме.

Про це заявив депутат Боярської міської ради, керівник місцевого осередку «Європейської Солідарності» Вадим Гедульянов, коментуючи заплановану третю спробу голосування у ВР за «ганебний законопроект 7129 про дистанційні голосування Ради»

На його думку, «це не тільки нівелює Верховну Раду як центральний орган нашої парламентсько-президентської держави, а ще й нищить фактичний статус народного депутата».

«Прийняття цього законопроекту неприпустимо не тільки з юридичної точки зору і не тільки з точки зору узурпаційних ризиків. Моя позиція проста: депутат повинен працювати очно, на своєму робочому місці. Бо армія воює не дистанційно. Бізнес, який влада закликає починати працювати, знаходиться на своїх робочих місцях. Представники консульств та посольств інших країн працюють в своїх приміщеннях, в Києві. Демонструючи свою підтримку українському народові, хоча могли б сказати: звертайтеся дистанційно. Поліція, ДСНС, прикордонники, волонтери – працюють не в скайпі, а в реальному житті», – вважає Гедульянов.

«Мільйони людей по всій країні взяли до рук зброю, і захищали та захищають Україну реально, а не дистанційно. То ж яке право має народний депутат робити для себе виключення?», – задає риторичне питання депутат.

«Народні депутати повинні бути хоч в цьому достойні свого народу, захисників, працівників тилу»,  – переконаний Гедульянов.

Партієць закликав депутатів Верховної Ради не підтримувати законопроект.

«Закликаю народних депутатів передивитися інформацію з фронту, подивитися на страждання та героїзм свого народу та віднайти в собі гідність не підтримувати такі ганебні законопроекти у військовий час! Ви повинні не ховатися за дистанційним голосуванням з безпечних європейських країн, а бути зі своїм народом!», – переконаний Гедульянов.