Фракція «ЄС» в Київській облраді зібрала та доставила понад 20 тонн допомоги Харківщині

Понад 20 тонн гуманітарної допомоги доставлено депутатами Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» до Харкова.

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» повідомив голова фракції в облраді, керівник Київської територіальної організації «Європейської Солідарності» Георгій Цагареішвілі.

«Понад 20 тонн гуманітарної допомоги доставлено в Харків.  Продукти, ліки, одяг, зібрані депутатами нашої фракції Київській обласній раді, вже сьогодні харківські волонтери передадуть людям у звільнені від російської окупації села та містечка», – розповів він та подякував всім, хто долучився до збору  допомоги та організації поїздки на схід.

«Київщина дуже добре знає ціну такої допомоги та підтримки. У перші дні після звільнення колеги з Волонтерського штабу об’їхали практично всі населені пункти області. Люди потребували всього: їжі, ліків, води, одягу. Київщина отримувала допомогу без перебільшення з усієї країни», – згадує депутат.

За його словами, Волонтерський штаб Київщини зараз працює практично цілодобово.

«Наші зусилля, окрім допомоги мешканцям області та тимчасово переміщеним особам, які знайшли прихисток на Київщині, спрямовані на підтримку регіонів України, які сьогодні найбільше постраждали від війни. Тільки разом, спільними зусиллями, підтримуючи одне одного та наших захисників, ми здолаємо ворога», – переконаний Цагареішвілі.

Джерело фото: «Фейсбук» Георгія Цагареішвілі