За ініціативи депутатів Вишневої міськради від “ЄС” перейменовано вулиці у Вишневому та Крюківщині, які мають відношення до росії

За ініціативи депутатів Вишневої міської ради від «Європейської Солідарності» в місті Вишневе та в селі Крюківщина перейменовано назви вулиць та провулків, які мають відношення до країни агресора.

Про це повідомляє на сторінці у “Фейсбук” ЄС Вишнева громада.

За відповідне рішення проголосували депутати на черговій сесії Вишневої міської ради.

За інформацією, у травні була створена тимчасова комісія з питань протидії активній фазі інформаційної війни в умовах російської агресії та з питань перейменування назв вулиць та інших об’єктів, які мають відношення до країни агресора на території Вишневої міської територіальної громади Бучанського району Київської області членами якої були і депутати команди «ЄС» Олена Бурцева, Оксана Поліковська та Вячеслав Гостар.

«Було здійснено перевірку назв вулиць (а їх 48 у Вишневому і 180 у Крюківщині). Комісія визначила ті з них, які необхідно змінити і напрацювала варіанти для заміни», – наголосили в «ЄС» Вишнева громада.

Список перейменованих вулиць та провулків у порядку відповідності нових назв старим:

м. Вишневе

вулиця Ватутіна – імені Кузьми Скрябіна; вулиця Кутузова – Липова; вулиця Пушкіна – Тиха; вулиця Ломоносова – Паркова; вулиця Першотравнева-вул.Марії Примаченко;

с. Крюківщина

вулиця Тургенєва – Свободи; вулиця Гагаріна – Леоніда Каденюка; вулиця Ленінградська – Бучанська; вулиця Червоноармійська – Освіти; вулиця Першотравнева – Барвінкова; пров. Кірова – Левадний; вулиця Високовольтна – Кришталева.

«Час викорінювати все, що пов’язане з сумною довжиною в 400 років, сторінкою історії знищення українців росією. Ми пишаємося нашими героями, культурою та митцями», – переконані депутати Вишневої міськради від «ЄС».

Джерело фото: “Фейсбук” ЄС Вишнева громада