Верховний суд повернув до комунальної власності Київської області будівлю аптеки в місті Біла Церква, – Титикало

Верховний Суд поставив остаточну крапку в справі крадіжки у Київської обласної ради будівлі аптеки в місті Біла Церква, залишивши рішення суду апеляційної інстанції без змін – майно повернуто до комунальної власності Київської області.

Про це повідомив у “Фейсбук” депутат Київської обласної ради від «ЄС», голова постійної комісії з питань екології, природокористування, мисливства, водних ресурсів, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій Роман Титикало.

Депутата від «ЄС» нагадав, що в Білій Церкві незаконно привласнили приміщення комунальної власності області по вул. Богдана Хмельницького, 16 загальною площею 606,2 м.кв.

За інформацією, більше чотирьох років точиться боротьба за повернення приміщення в комунальну власність. Так, в травні 2018 року державний реєстратор Комунального підприємства «Пшеничне» Федунець О.М. прийняв рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень № 41290065 про реєстрацію за Рябцевим М.В. права приватної власності на нежитлові будівлі та підсобні споруди, площею 363,4 кв.м. за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 16, м. Біла Церква Київської області.

У березні 2019 року комісія Київської обласної ради під час загального огляду нежитлових приміщень виявила, що будівлі зайняті іншими фізичними особами самовільно. За даним фактом, на підставі звернення представників обласної ради, Білоцерківським РУП ГУ НП 20.03.2019 розпочато кримінальне провадження (кримінальне провадження № 12019110030000811 від 20.03.2019 року), по якому пред’явлено підозри державному реєстратору та передано обвинувачувальний акт до суду.

Далі, пише депутат, Білоцерківська місцева прокуратура в інтересах територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області в особі Київської обласної ради звернулися до суду з позовом про витребування на користь громади із приватної власності зазначене майно (документ: https://reyestr.court.gov.ua/Review/98286248).

«Після декількох років судів майно повернулось до комунальної власності області», – зазначив Титикало.