Київоблрада виділила додаткові кошти на посилення обороноздатності області та відновлення житла

Сьогодні, 22 вересня, відбулось 13-те позачергове засідання сесії Київської обласної ради. Депутати проголосували за низку важливих питань.

Про це повідомляє прес-служба Київської територіальної організації партії “Європейська Солідарність”.

За інформацією, на засіданні прийнято рішення про збільшення фінансування на виконання Обласної комплексної програми забезпечення правопорядку та публічної безпеки у Київській області на 2022-2024 роки «Безпечна Київщина» на177 млн грн

“В рамках Програми організації територіальної оборони у Київській області на 2021-2023 роки передбачено закупити формений одяг для військовослужбовців на 50 млн грн та забезпечити матеріально-технічними засобами одну з військових частин Сил тероборони ЗСУ Міноборони України на суму 15 млн грн”, – повідомляють в прес-службі.

Також депутати підтримали виділення 203,8 млн грн на Обласну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки.

“Виділено 42 млн грн на програму «Турбота». Нею передбачена грошова допомога на відновлення зруйнованого рашистами житла та на виплату матеріальної допомоги сім’ям, загиблих цивільних осіб. Також гроші можна витратити на придбання дров та вугілля”, – наголосили депутати Київської облради від “ЄС”.