Депутати Обухівської міськради звертаються до Президента, Уряду, Генерального прокурора щодо недопущення припинення діяльності ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат»

Депутати Обухівської міської ради звертаються до Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, Генерального прокурора Андрія Костіна та Голови Київської обласної державної адміністрації Олексія Кулеби щодо недопущення припинення діяльності ПАТ «Київський картонно-паперовий комбінат».

Текст звернення опублікувала на сторінці у “ФБ” депутатка Обухівської міської ради від “ЄС” Міла Федорченко.

За інформацією, правоохоронними органами України розслідуються кримінальні провадження стосовно ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат».

“Обухівська міська територіальна громада Обухівського району Київської області вкрай стурбована подіями, які відбуваються на території громади та на ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат» щодо накладення арешту на майно та корпоративні права підприємства в рамках кримінальних справ, що в свою чергу може призвести до зупинки комбінату”, – йдеться в документі.

ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат» є містоутворюючим підприємством для м. Обухів і забезпечує робочими місцями понад 2500 людей, а разом з дочірніми підприємствами – понад 3500 людей. Підприємство є одним з найбільших платників податків в Київській області. Що особливо важливо, зупинка роботи підприємства може завдати непоправних наслідків для забезпечення опалювального періоду 2022/2023 років. Адже підприємство володіє 99,6 % акцій ПрАТ «Енергія» – підприємства, яке забезпечує тепловою енергією, гарячим водопостачанням громаду.

Окрім цього, ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат» забезпечує очистку стічних вод міста Обухів, чим забезпечує функціонування критичної інфраструктури та життєдіяльність міста.

“З урахуванням вказаних обставин, з метою дотримання законності, звертаємося до Вас з проханням розглянути доводи і аргументи, вказані в даному зверненні, та посприяти об’єктивному розгляду уповноваженими органами даного питання та недопущенню припинення роботи ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат», зокрема, недопущення здійснення незаконних дій та зловживання службовим становищем з боку правоохоронних органів”, – йдеться в зверненні.