За участі депутатки Київської облради від “ЄС” відбулося відкриття Васильківського ліцею, який пошкодила ворожа ракета

Приміщення КНЗ КОР “Васильківський професійний” ліцей відремонтовано. 26 лютого ворожа ракета влучила в один із корпусів навчального закладу. Внаслідок чого одне приміщення зруйноване повністю, інше – зазнало часткових руйнувань.

Про це повідомила на сторінці у “Фейсбук ” депутатка Київської обласної ради від “ЄС”, заступниця КОР Тетяна Семенова, яка побувала на відкритті закладу разом із заступником міністра освіти і науки Вірою Роговою та головою постійної комісії КОР з питань освіти Оленою Шуст.

За інформацією, реконструкція закладу відбулася за підтримки Туреччини.

“На початку червня ми зустрілися з послом Туреччини та обговорили питання встановлення вікон в уцілілому після обстрілів корпусі, нашого обласного Васильківського професійного ліцею. І вже сьогодні ми відвідали цей навчальний заклад разом з нашими партнерами. За короткий термін вдалося зробити неймовірно великий обсяг робіт”, – наголосила Семенова.

За словами депутатки, у результаті співпраці не лише повністю реставровані та замінені вікна, а й проведена реконструкція і створено виробничі центри для практичних занять студентів.

Депутатка облради наголосила, що величезна заслуга у відновлені закладу партнерів з Туриччини, а також керівництва ліцею.

“Дуже ціную та поважаю керівників, які живуть своєю роботою, відшукують можливості для розвитку закладу, працюють на його рейтинг”, – наголосила заступниця КОР.

Джерело фото: “Фейсбук ” Тетяни Семенової