Депутати “ЄС” Київщини відправили більше 10 тонн допомоги до Херсону

Депутати “Європейської Солідарності” Київщини зібрали та передали більше 10 тонн допомоги до Херсону.

Про це повідомили у прес-службі Київської територіальної організації Партії «Європейська Солідарність».

Для постраждалих людей та тварин члени команди “ЄС” Київщини доставили вантажівку з гуманітарною допомогою, а саме: продукти тривалого зберігання, питну воду, гігієну, одяг, корм для тварин, а також лодки та рятувальні жилети.

“Бучу згвалтували, Маріуполь спалили, Ізюм розстріляли, Бахмут кров”ю залили, Херсонщину втопили. Що з цим робити? Все те, що можемо та вміємо. Допомагати своїй армії, своєму народові і підсилювати та підтримувати максимально”, – написала у “Фейсбук” депутатка Київоблради від “ЄС” Наталія Карнаух.

Назад на Київщину цією ж автівкою члени команди планували привезти в тимчасовий притулок на Київщину котиків та собак, які втратили своїх господарів.

“Команда “Європейська Солідарність” Київщини відвантажили їжу, воду і корм тваринам… але забрати собак не змогли, почалися масовані обстріли. І це мій розпач…Уявіть собі стан тварин, яких щойно витягли з води і біля кліток яких рвуться снаряди… Це все біль… “, – написала у “Фейсбук” народна депутатка від “ЄС” Вікторія Сюмар.

«Херсон зустрів нас зливою та неймовірними людьми. Внаслідок підриву російськими терористами Каховської дамби, під воду пішли дуже великі території, плавають понівечені дахи та обломки будинків. Люди та тварини потребують допомоги та порятунку. Безліч мешканців залишилися просто неба. Частина відомої набережної затоплена, а вище, де не дісталася вода, заміновано», – зазначила у “Фейсбук” депутатка Фастівської міської ради від «ЄС» Мирослава Смірнова.

Херсонці подякували Волонтерському штабу Київщини та народним депутатам від «Європейської Солідарності», а також місцевим командам волонтерів Фастівщини, Білогородки та Сквири за надану допомогу українському Херсону.

Члени команди «ЄС» Київщини вже готуються до наступної поїздки та закликають охочих також підтримати мешканців Херсону.