Волонтери “ЄС” Київщини відправили чергову гуманітарну допомогу воїнам на передову

Члени команди “Європейської Солідарності” Боярської ОТГ разом з волонтерами та благодійниками відправили гуманітарну допомогу та необхідні продукти воїнам на передову.

Про поїздку повідомив у “Фейсбук” волонтер, голова Боярського осередку “ЄС” Віталій Воробйов.

“Чергова поїздка до наших захисників. Цього разу з командою Європейська Солідарність Боярська ОТГ та Допомога народу України / Help to the people of UkraineНаталия Николаева були на Запорізькому напрямку. Там зараз дуже гаряче, але українські військові дають достойну відповідь окупантам”, – написав волонтер.

Віталій Воробйов подякувати всім, хто долучився до збору гуманітарної допомоги. Особливу подяку волонтер висловив дітям Боярської громади за зроблені ляльки-мотанки для Захисників.

“Гордий з того, що маю честь знати таких Людей. Кожен з нас має долучатися до боротьби з окупантами по своїм можливостям. Бо, на жаль, ми живемо в такі часи, що стояти осторонь не маємо права. Військовим на передовій надскладно виконувати завдання, тож і ми тут маємо завжди памʼятати, кому завдячуємо нашим «сьогодні», – додав член команди “ЄС”.